KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15396033

nr 1539 6033

Jan Willumsen

(1891-1964), Danmark

Kvinna. Signerad, daterad 1924. Akvarell, bildmått: 18x17 cm, yttermått inklusive ram: 42x30 cm

Jan Bjørn Willumsen, dansk målare född 1891, död 1964.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 maj 2023
kl 18:51:06

8/5 18:24:25 1      Vinnande bud

Jan Willumsen

Läs mer om Jan Willumsen